Zaznacz stronę

Mimo wielkiego i niesamowitego planu na projekt Jestem Wystarczająco Dobra.

Mimo ogromnej ilości pomysłów na nowe posty, które mają pomóc Ci ruszyć z miejsca, zwiększyć Twoje poczucie własnej wartości, odblokować Twój potencjał i  pracować na własnych zasadach, wiedz, że moment, w którym zaczęłam pisać i piszę teraz dla Ciebie odkładałam i odkładałam.

Tłumaczyłam sobie, że muszę jeszcze coś przeczytać, jeszcze się czegoś dowiedzieć, żeby dać sobie prawo do startu.

Czekałabym jeszcze pewnie długo. Może do końca roku, może do wiosny, ale wydarzyły się dwie rzeczy:

1) Przeczytałam wpis na blogu Seth’a Godin’a, który brzmiał:

“Twelve years from now, your future self is going to thank you for something you did today, for an asset you began to build, a habit you formed, a seed you planted. Even if you’re not sure of where it will lead, today’s the day to begin.”

“Za dwadzieścia lat, podziękujesz sobie, za to: co zrobiłaś dzisiaj, jaki nowy nawyk wprowadziłaś, jakie ziarno dziś zasiałaś… Nawet jeśli nie jesteś pewna, gdzie to Cię zaprowadzi, to jest ten dzień, w którym powinnaś ruszyć z miejsca”. *

2) Powiedziałam o pomyśle na ten projekt dwóm niezwykle mądrym kobietom, które cenię i zobaczyłam iskrę w ich oku. Usłyszałam od nich: “Idź w to. Projekt jest niesamowity!”

Nie pozostało mi nic innego, jak wreszcie ruszyć.

Mam nadzieję, że lektura tego bloga i śledzenie projektu pomoże Ci podjąć decyzję i powiedzieć wkrótce “Zaczynam TERAZ, bo #jestem wystarczająco dobra”.

* moje wolne tłumaczenie