Zaznacz stronę

Pracuj z wymarzonymi i chętnie płacącymi klientami!

Programy rozwojowe dla ekspertek, które pragną rozwinąć swój biznes i zarabiać 10K+/msc na tym, co kochają robić w zgodzie ze sobą, ze spokojem, radością i lekkością. 

WIĘKSZE PRZYCHODY

WIĘCEJ chętnie płacących KLIENTÓW

WIĘCEJ WOLNOŚCI

Życie jest zbyt krótkie, BY STAĆ W MIEJSCU!

Zostałaś stworzona do większych rzeczy!

Zostałaś stworzona, aby wywierać wpływ, zarabiać więcej i zostać liderką w swojej branży!

Zasługujesz na to, aby żyć w obfitości i poczuciu spełnienia! 

Jesteś o krok od wzniesienia swojego biznesu na wyższy poziom

ale coś Cię blokuję i nie masz pojęcia, co to jest.

próbowałaś już wszystkiego

Kupujesz książki i kursy, słuchasz podcastów. Inwestujesz w coaching, mentoring, mastermindy. Praktykujesz wdzięczność, medytację i stosujesz afirmacja ale zmiana jest minimalna. 

h

WĄTPISZ W SIEBIE

Nie czujesz się wystarczająco dobra. Martwisz się tym, co inni o Tobie powiedzą i jak Cię ocenią. Boisz się porażki. Nie potrafisz być sobą i brakuje Ci zaufania do siebie, ponieważ całe życie starałaś się dostosować i dopasować.

U

Biznes nie daje ci satysfakcji

W Twojej głowie panuje chaos. Pogubiłaś się. Zaczynałaś prowadzić firmę z głową pełną marzeń i pomysłów. Część z nich nawet udało Ci się zrealizować, ale czujesz, że to jeszcze nie TO, o co chodziło. Czujesz, że utknęłaś.

Nazywam się Justyna Falkowska

Od zera budowałam biznes, który teraz przynosi wysokie, 5-cyfrowe przychody każdego miesiąca. Dokładnie wiem, przez co przechodzisz. Zmagałam się dokładnie z takimi samymi problemami, gdy zaczynałam prowadzić własną działalność.

Jestem certyfikowanym coachem kryzysowym i pierwszym w Polsce: praktykiem metody Rapid Transformational Therapy,  instruktorem techniki oddechowej SOMA oraz konsultantem StoryBrand (Storybrand Certified Guide).

Stworzyłam system Quantum Success™, który pozwala moim klientkom błyskawicznie wznieść ich biznesy na wyższy poziom, pracować z wymarzonymi klientami i zarabiać 10K+/msc bez wyrzeczeń. Co z kolei sprawia, że żyją i pracują na własnych zasadach mając jednocześnie czas dla siebie i na spełnianie swoich marzeń. 

SYSTEM QUANTUM SUCCESS

rozpędź swój biznes z jednym z programów

umysł & serce

3-miesięczny program rozwojowy Quantum, opierający się na metodzie Rapid Transformational Therapy, dzięki któremu pokonasz Wewnętrznego Krytyka, który stoi Ci na drodze w osiągnięciu sukcesu.

Z

energia & działanie

Program składający się z 6 sesji strategicznych, opierających się na modelu StoryBrand, dzięki któremu wyklarujesz swój przekaz i zdobędziesz wymarzonych klientów.

UMYSŁ & SERCE & energia & działanie

Program mentoringowy, opierający się o cały system Quantum Success, dzięki któremu przeżyjesz absolutną transformację. Staniesz się liderką w swojej branży, zaczniesz dużo więcej zarabiać i wieść życie, jakiego zawsze pragnęłaś.

trzy kroki do świetnie prosperującego biznesu

 

1) uMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Porozmawiamy i poznam Twoje pragnienia i potrzeby. Sprawdzimy, czy jesteśmy dla siebie najlepszym wyborem.

2) wEŹ UDZIAŁ programIe ROZWOJOWYM

Podczas programu rozwojowego pokonamy ograniczające przekonania, stworzysz krystaliczną wizję swojej firmy i wyklarujesz swój przekaz.

3) ŻYJ I PRACUJ JAK CHCESZ

Po zakończonym programie powiesz do siebie: „To było takie proste!”. Będziesz miała kolejkę chętnie płacących klientów, czas dla Siebie i spokój w sercu.

opinie osób, które mi zaufały

Czułam się jakbym utknęła. Głowa wiedziała, że mam zasoby i wiedzę, żeby pójść dalej, żeby zacząć rozwijać swój pomysł na biznes, robić warsztaty, wyjść do ludzi. Czuję jakby wewnątrz nastąpiła głęboka przemiana. Realizuję swoje cele, ale bez paniki. Dziękuję!

Iwona

Trenerka komunikacji

Przyszłam głównie z problemem, że nie potrafiłam się przełamać , by zacząć działać online. Na sesji RTT poukładałam sobie w głowie wiele spraw i zaakceptowałam wszystko. Teraz widzę, jakie to było proste, ale sama bym tego nie rozwiązała. Bardzo dziękuję i polecam!

Monika

Coach zdrowia

Ile jeszcze będziesz czekać? Możesz nigdy nie osiągnąć tego, czego pragniesz!

Nie rezygnuj z marzeń!

Wszystko, czego pragniesz, jest dla Ciebie dostępne.

 

Wiem, że chcesz świetnie prosperować w swoim biznesie. Aby tego dokonać, potrzebujesz przyciągać i pozyskiwać chętnie płacących klientów.

Problem polega na tym, że żadna strategia, którą wdrażasz nie działa. To sprawia, że każdego dnia kładziesz się spać frustrowana, zniechęcona i niedowartościowana.

Prowadzenie własnej firmy nie powinno być drogą przez mękę.

Rozumiem, przez co przechodzisz, sama byłam w tym miejscu, dlatego stworzyłam projekt Jestem Wystarczająco Dobra, który pomoże Ci przyciągać i pracować z wymarzonymi, chętnie płacącymi klientami.

Jeśli czujesz, że mogę Ci pomóc, umów się wstępną konsultację, weź udział w jednym z programów rozwojowych i błyskawicznie wskocz na wyższy poziom. Dzięki temu zaczniesz spać spokojnie, zarabiać więcej i wieść życie, jakiego pragniesz i na jakie zasługujesz.