Zaznacz stronę

umów się na konsultację-Inicjację BIZNESOWĄ!

90-minutowe spotkanie online, dzięki któremu zaczniesz dostrajać się do najwyższego możliwego potencjału i prowadzić biznes w zgodzie ze swoją Duszą.

Dość już tracenia czasu i pieniędzy na marketing, który nie przynosi chętnie płacących klientów.

Zacznij działać z laserową precyzją!

PODCZAS 90-MINUTOWEJ KONSULTACJI INICJACJI DOWIESZ SIĘ DOKŁADNIE, CO POTRZEBUJESZ ZROBIĆ, ABY TWOJ BIZNES DAWAŁ CI SPEŁNIENIE I OBFITOŚĆ!

!

mini odczyt z kronik akaszy

Dowiesz się, kim jesteś na poziomie Duszy. Poznasz swój Święty Projekt Duszy, czyli tożsamość i pochodzenie swojej Duszy, co z kolei sprawi, że będziesz wiedziała, jakie działania w życiu i w biznesie wygenerują więcej spełnienia i obfitości. 

ROZKŁAD KART I OPRACOWANIE PLANU DZIAŁANIA

Mamy szansę jeszcze lepiej go dopasować do Twoich potrzeb, ponieważ wiemy już, kim jesteś na poziomie Duszy i mamy wskazówki z kart (pracuję z kartami Tarota oraz kartami wyroczni). 

SOUL BODY FUSION

Podczas 25 minutowej sesji Soul Body Fusion połączysz się ze swoją Duszą oraz zharmonizujesz ją ze swoim ciałem. Dzięki temu “złapiesz” lepszy kontakt ze sobą, zaczniesz sobie ufać i działać w zgodzie ze swoją Duszą

W ramach KONSULTACJI-INICJACJI otrzymasz, po spotkaniu, trzy nagrania mp3 z Mini-Odczytem z Kronik Akaszy, Mini-Odczytem Biznesowym oraz sesją Soul Body Fusion, z którego będziesz mógł korzystać sam w domu, bez ograniczeń.

TWOJA INWESTYCJA: 555 ZŁ 

Z MINI-ODCZYTU Z KRONIK AKASZY DOWIESZ SIĘ O…

TOŻSAMOŚCI SWOJEJ DUSZY

Każda dusza, w momencie otrzymania świadomości, wybiera jeden z siedmiu podstawowych sposobów wyrażania siebie. Ten wybór definiuje nas i dostarcza ogromu informacji na temat tego, kim jesteśmy na poziomie duszy, jak doświadczamy życia oraz co i jak wnosimy do życia innych ludzi.

POCHODZENIU SWOJEJ DUSZY

W momencie uzyskania świadomości, dusza wybiera także miejsce swojej pierwszej inkarnacji we Wszechświecie (Istnieją 22 takie miejsca). Energia tego miejsca wpływa na energię i cechy każdej duszy, co, w znacznym stopniu,określa ją i definiuje.

Posłuchaj odcinków podcastu “Mam Nieograniczone Możliwości”:

145. Czym jest MiniOdczyt z Kronik Akaszy? 

166. Czym jest Soul Body Fusion i jak może mi pomóc?

Nazywam się Justyna Falkowska i jestem współczesną wiedźmą

Poprzez pracę z umysłem świadomym, podświadomym i nadświadomym, pomogłam już setkom osób pokonać blokady i ograniczenia, które stały im na drodze do spokoju, radości, spełnienia i obfitości w życiu i biznesie.

Wydobywam z ludzi to, co w nich najlepsze. W projekcie “Jestem Wystarczająco Dobra” pomagam przedsiębiorczym kobietom zdobywać wymarzonych klientów. Od zera zbudowałam biznes, który teraz przynosi wysokie, 5-cyfrowe przychody każdego miesiąca bez poświęceń.

Jestem hipnoterapeutką, konsultantem Kronik Akaszy, doradcą intuicyjnen oraz konsultantem StoryBrand (Storybrand Certified Guide).

Teraz pomogę właśnie Tobie wypełnić swój grafik po brzegi, chętnie płacącymi klientami.

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje konsultacja inicjacja? Czy wystawiasz faktury?

90-minutowe spotkanie online kosztuje 555 zł brutto. Wystawiam faktury VAT. Jeśli jej potrzebujesz, daj mi znać! 

Czy potrzebuję coś przygotować na spotkanie z Tobą?

Po opłaceniu konsultacji wyślę Ci do wypełnienia formularz oraz link do spotkania wraz z instrukcją obsługi aplikacji Zoom. Na samą konsultację przygotuj wodę do picia.

Czy każda współpraca z Tobą zaczyna się od konsultacji-inicjacji?

Tak! Zdecydowanie! Nie ma innej drogi, ani opcji. Uwierz mi, że to wspaniały początek wspólnych działań. 

Jestem zainteresowana tylko hipnoterapią. Co mam zrobić?

Nie wykonuję pojedynczych sesji hipnoterapuetycznych metodą RTT. Poszukaj w Internecie innych praktyków tej metody.

Czy po konsultacji-inicjacji jest możliwa dalsza współpraca z Tobą?

Tak! Oczywiście! Podczas spotkania ustalimy, jaką drogą warto podążać, ze mną lub beze mnie, abyś mógł osiągnąć swoje życiowe, duchowe i biznesowe cele. 

Jak wygląda współpraca z Tobą po konsultacji-inicjacji?

Jej przebieg zależy od tego, czego potrzebujesz i co ustalimy na konsultacji. Pracuję w programach rozwojowych, które trwają od 4 do 12 tygodni i kosztują od 1.500 zł do nawet 10.000 zł. Ich cena zależy od tego, co wchodzi w ich skład. 

Czy muszę z Tobą dalej pracować po konsultacji-inicjacji?

Nie! Konsultacja-inicjacja to zamknięty “kontener”, który sam w sobie generuje przeogromną transformację. Możemy śmiało zakończyć współpracę na tym etapie, ale nie musimy. Wszystko zależy od Ciebie. 

Czym jest Mini-Odczyt z Kronik Akaszy?

Z Mini-odczytu z Kronik Akaszy dowiesz się, kim jesteś na poziomie Duszy. Poznasz Swój Święty Projekt Duszy, czyli swoją tożsamość i pochodzenie, a dzieki temu będziesz wiedział dokładnie, jakie działania będą generowały w Twoim życiu spokój, radość i spełnienie. Żyjąc w zgodzie ze swoją Duszą doświadczamy obfitości w każdym obszarze życia. 

Czym jest Mini-Odczyt Biznesowy z Kronik Akaszy?

Dzięki temu, że dowiemy się kim jesteś na poziomie Duszy, powiem Ci jakie działania biznesowe będą generowały spełnienie i obfitość, a jakie nie!

Czym jest Soul Body Fusion?

Sesja Soul Body Fusion trwa około 25 minut i polega na zestrojeniu Duszy z ciałem. Proces ten przynosi uzdrowienie na poziomie ciała, umysłu i emocji, rozwija na wszystkich poziomach, działa we wszystkich wymiarach, integruje wyższe wymiary z fizycznością oraz podnosi wibracje. Dzięki SBF doświadczysz głębszego zrozumienia, odzyskasz dostęp do mądrości swojej Duszy, zaczniesz odczuwać więcej miłości do siebie, Twój rozwój osobisty i duchowy znacznie przyspieszy, rozwiniesz swoje duchowe dary i zmysły. 

Czym jest rozkład kart?

Jestem doradcą intuicyjnym. W swojej pracy korzystam z kart Tarota, kart wyroczni oraz kart anielskich. Rozkład kart umożliwia dostrzeżenie tego, czego ani, ja, ani Ty nie widzimy. W stosowanym przeze mnie znajdziemy odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Ty i Twój biznes na ten moment.
2. Jaka jest moje powoływanie?
3. Jak mogę realizować moje powołanie w biznesie?
4. Jak mogę osiągnąć spełnienie w biznesie? Co pomoże?
5. Jak mogę dawać wartość moim klientom?
6. Jakie produkty i usługi mogę oferować?
7. Na czym warto się skupić w biznesie w ciągu 1-2 miesięcy?
8. Na czym warto się skupić w biznesie w ciągu 6-12 miesięcy?
9. Jaki potencjał rozwoju ma mój biznes?
10. Jakie są nowe możliwości?
11. Wynik/ Rezultat – Gdzie będę w biznesie w ciągu 6-12 miesięcy?

Podczas spotkania masz możliwość zadawania dwóch dowolnych pytań. 

Jakie pytania warto zadawać?
1. Co mogę zrobić, aby…?
2. Co powinnam wiedzieć, o…?
3. Co on/ona ma w głowie, w sercu, w zamiarach w stosunku do mnie?

Karty to nieocenione źródło wiedzy dla Ciebie i dla mnie. 

UMÓW SIĘ NA INICJACJĘ BIZNESOWĄ